Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки

«Пройдімся рідним містом»

Проект започаткований в рамках програми розвитку краєзнавства.

Ініціатива проекту: Відділ краєзнавчої роботи Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки

Мета проекту: Формування культури людей, любові до рідного краю, виховання дбайливого ставлення до пам’яток культури і архітектури через пізнання минулого і сьогодення. Суть проекту – в поєднанні наукових, пізнавальних історичних досліджень з розважальною екскурсійною програмою.

Зміст проекту: Пішохідна екскурсія вулицями і майданами міста, під час якої бібліотечні працівники знайомлять учасників з історико-культурними пам’ятками. Розповідаючи про певну пам’ятку чи пам’ятні місця, обов’язково пропонується учасникам познайомитися з книгами про місто Луцьк. Таким чином відбувається популяризація краєзнавчої літератури, пробуджується зацікавленість до читання і здійснюється його підтримка.

Про екскурсійні маршрути та їх дати повідомляється щомісячно на сайті бібліотеки та в соціальних мережах. Під час екскурсій можливе відвідування музеїв із залученням професійних екскурсоводів. Стартує пішохідна подорож від бібліотеки (вул. Шопена, 11). Напрямок подорожі: Бібліотека – Місто – Музей.

Проект спрямований на молодіжну аудиторію і всіх охочих дізнатися більше про рідне місто Луцьк – відоме і невідоме!

Перша екскурсія-подорож була приурочена 145-річчю від дня народження Лесі Українки, української письменниці, перекладача, культурної діячки, життєвий шлях якої тісно пов’язаний з Волинню і Луцьком.

Маршрут подорожі: Волинська ДОУНБ ім. Олени Пчілки – пам’ятник Лесі Українці (Театральна площа) – вулиця Лесі Українки – Лесин Ясен –Кімната-музей «Лесина вітальня» – пам’ятник Лесі Українці (парк імені Лесі Українки)

ЗАПРОШУЄМО всіх бажаючих долучатися до наступних маршрутів.

Буде цікаво!