Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки

Володимир Рожко. "Високопреосвященний Анатолій Дублянський..."

Рожко, Володимир. Високопреосвященний Анатолій Дублянський, митрополит Паризький і Західноєвропейський  / Володимир Рожко. – Луцьк : Волин. обл. друк., 2016. – 277 с. : іл. ; фото. – Бібліогр.: с. 198-208.

     Нове дослідження автора в правдивому світлі відтворює життєпис митрополита Анатолія Дублянського – волинянина, лучанина одного з першоієрархів УПЦ в Західній Європі, образ якого був напівспотвореним. Праця базована на першоджерелах, виявлених в держархівах історичної Волині, західної волинської діаспори, які передані у фонди Держархіву Волинської області. Ця праця – ще одне свідчення таланту істинного патріота Володимира Рожка, літописця духовної Волині, для якого Бог та Україна – понад усе Автор  висловлює сподівання, що «сторінки життєпису митрополита Анатолія Дублянського, не дописані мною, допишуть молоді науковці, які матимуть високі знання і нове українське мислення».
     Видання вийшло накладом 1000 прим  у  видавництві «Волинська обласна друкарня». Його спонсорами є УПЦ в США, УПЦ в Канаді, о. Михайло Скрумела та Надія Гудима й Любов Василів-Базюк.
    Книга стане в нагоді науковцям. викладачам, студентам світських і духовних навчальних закладів, не байдужих до минулого рідної землі і нашого народу в Україні.