Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки

Міжнародна конференція "Штучні голоди в Україні XX століття" : матеріали конф., Київ, 16 трав. 2018 р. / Всеукр. правозахисна орг. "Меморіал" ім. Василя Стуса ; М-во освіти і науки України

Міжнародна конференція "Штучні голоди в Україні XX століття" : матеріали конф., Київ, 16 трав. 2018 р. / Всеукр. правозахисна орг. "Меморіал" ім. Василя Стуса ; М-во освіти і науки України ; М-во культури України [та ін.]. – Київ : [б. в.], 2018. – 723 с. : іл., табл.  

Матеріали конференції охоплюють виступи та наукові статті учасників міжнародної конференції натему штучних голодів в Україні у ХХ столітті: 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років. Довгий час Голодомор в Україні замовчувався, спотворювалася та фальсифікувалася історична правда про масштаби репресивних злочинів комуністичного режиму проти людяності.

Авторами матеріалів є науковців, дослідників та громадян, що зацікавлені у встановленні історичної правди. В збірнику вміщено також дослідження письменника, журналіста, почесного громадянина Волині та Луцька Андрія Бондарчука «Гібридність Голодомору – основна перешкода визнання його геноцидом. Чому у світі гальмується визнання великого Голодомору України геноцидом».